Kawiarnia dla dzieci Poznań

Kawiarnia

Rodzinna kawiarenka przy Przedszkolu Nostri Bimbi.

Przedszkole Nostri Bimbi od 10 lat czuwa nad harmonijnym rozwojem dzieci oraz edukacją opartą na praktycznym działaniu i doświadczaniu świata. Wielką inspiracją jest dla nas metoda Marii Montessori. Pielęgnujemy w naszych dzieciach ich naturalny potencjał, dajemy swobodę pracy z materiałem, budujemy ich wewnętrzną motywację i potrzebę rozwoju, eksplorowania otaczającej rzeczywistości. Od 2017 roku na terenie Poznania otworzyliśmy kolejny oddział przy ulicy Piwoniowej 5. Z uwagi na ogromny potencjał budynku, oprócz sal dydaktycznych udało nam się wygospodarować miejsce na kawiarenkę , by zadbać również o rodziców. Urzeczywistnia się wielkie marzenie, by do tematu rozwoju dziecka podejść holistycznie i zatroszczyć się również o rodzinę. Przestrzeń, którą tworzymy to wspaniałe miejsce dla integracji rodzinnej, wspólnego celebrowania ważnych chwil, aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych( koncertach, spektaklach, warsztatach, wernisażach). Dzieci mają możliwość zaspokojenia potrzeby ruchu, zabawy, a rodzice mogą delektować się smakiem aromatycznej kawy i zdrowych przekąsek, kiedy te są jeszcze gorące i zachęcają do konsumpcji.

Plac zabaw

Kawiarnia przyjazna dzieciom

Nostri Cafe to rodzinna kawiarenka dla dzieci, miejsce spotkań, rozwoju, zabawy i budowania pięknych wspomnień wspólnie przeżywanych chwil. Czas to najpiękniejszy dar dla naszych dzieci.

Realizacja pomysłu trwała nieco dłużej, ale jesteśmy już gotowi zaprezentować Państwu efekty naszych starań. Pragniemy, by Nostri Cafe miało niepowtarzalną atmosferę, pełną aromatów, swobodnej dziecięcej ekspresji i czystej radości płynącej ze wspólnie spędzanego czasu.

Nasze hasło przewodnie to każdy jest ważny! Tyczy się to przede wszystkim rodziców. Narzucając sobie często niezwykłe tempo zaspakajania potrzeb naszych dzieci, zapominamy o naszych pragnieniach i małych przyjemnościach. Misją Nostri Cafe jest również komfort rodzica. Wystrój kawiarenki jest inspirowany wnętrzami loftowymi, z głośników „wyjątkowo” ma sączyć się przyjemna dla ucha rodzica muzyka, a przytulne zaplecze kuchenne zadba o rozpieszczenie podniebienia.

Urodziny dla dziecka

Organizacja kreatywnych urodzin dla dzieci

Nostri Bimbi to przede wszystkim dzieci. Specjalnie dla nich została przygotowana przepiękna, sensoryczna sala zabaw, salka na kreatywne urodziny dla dzieci. Znajduje się tutaj sala tańca, gdzie będą odbywały się regularnie tematyczne imprezy taneczne dla dzieci. Nie zabraknie również pola dla fantazji. Działalność rozpoczyna również wypożyczalnia kostiumów. Bardziej zabiegani rodzice, będą mogli w ekspresowym tempie zadbać o przygotowanie swojego dziecka do udziału w organizowanym przez nas evencie.

Bawiące się dzieci

Stawiamy na kreatywność

Nie może zabraknąć miejsca dla książek i gier planszowych. W naszej kawiarence dla dzieci dostępne półki będą zachęcały do literatury lub integracji przy planszówce czy bierkach. W każdy weekend nasi mali klienci będą mogli przenieść się do magicznych zakątków wyobraźni i wziąć udział w czytaniu bajek i opowieści.

Strefa dziecka

Dla każdego się coś znajdzie

Pamiętamy oczywiście o naszych najmłodszych potencjalnych gościach. Dla mam oczekujących pojawienia się maleństwa oraz świeżo upieczonych rodziców nie zabraknie również atrakcji. Każdego dnia w wyznaczonych godzinach rozkoszować się będziemy klasyczną muzyką, która będzie kojąco wpływała na rodziców i stymulowała rozwój mózgu maluszków. W przestrzeń samej kawiarni wkomponowaliśmy mini sensoryczny domek z panelami edukacyjnymi. Ponadto przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji stendy aktywności, leżaczki, bujaki, foteliki do karmienia, komfortowe i higieniczne przewijaki.

 

 

Nostri Cafe miesci sie w budynku Przedszkola Nostri Bimbi przy ul.Piwoniowej 5 w Poznaniu.

Godziny otwarcia:
od środy - piatku 11.00-19.00
soboty i niedziele 12.00-20.00

W tygodniu głowna sala z placem zabaw jest czynna od 14.00-19.00
Od 11.00-14.00 można korzystać nieodpłatnie  zatrakcyjnego dla maluszków kącika zabaw na terenie kawiarni.
 
W soboty i niedziele plac zabaw jest dostepny przez cały dzień.
Opłata za korzystanie z placu zabaw umożliwia korzystanie z niego bez ograniczeń czasowych.Plac zabaw jest odpłatny i przeznaczony dla dzieci od 2- 8 roku życia.Dzieci poniżej 2 roku życia, które nie umieją jeszcze chodzić korzystają nieodpłatnie.
 
Koszt:
Środa-Piatek: 12 zł
Soboty i Niedziele: 18 zł
 
Mamy karnety stałego klienta 6 wejście jest gratis.
 
Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami z FB.
 
Kontakt
Email: kawiarnia@nostribimbi.pl
Tel.: 784 315 892
 

Regulamin placu Nostri Cafe

 1. Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci od 2-8 lat.
 2. Dzieci mogą wejść , przebywać lub wyjść z sali zabaw wyłącznie pod opieką rodzica lub dorosłego opiekuna, z którym przyszły.
 3. Za bezpieczeństwo dzieci znajdujących się na sali zabaw odpowiedzialność ponoszą ich  opiekunowie.
 4. Dzieci poniżej 2  roku życia nie umiejące jeszcze chodzić, wchodzą nieodpłatnie.
 5. Klient przy wejściu reguluje stałą opłatę za korzystanie z sali zabaw. Dziecko otrzymuje pieczątkę, która upoważnia do wejścia na plac. Koszt zabawy określony jest w cenniku.
 6. Szatnia jest niestrzeżona. Nostri Cafe nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni.
 7. Po zdjęciu odzieży wierzchniej i obuwia , dzieci bawią się na placu zabaw w skarpetkach, najlepiej antypoślizgowych.
 8. Ze względu na przepisy sanitarne i higieniczne wchodzenie na teren placu zabaw na boso lub w obuwiu jest zabronione.
 9. Rodzice mogą zakupić ochraniacze na obuwie lub wchodzić na plac zabaw w skarpetkach.
 10. Z uwagi na bezpieczeństwo prosimy o  nie zakładanie dzieciom na czas zabawy biżuterii: kolczyków, wisiorków, bransoletek etc.
 11. Klient decydujący się na korzystanie z naszej oferty ma obowiązek zapoznania się z regulaminem oraz przestrzegania jego postanowień.
 12. Na terenie sali zabaw znajduje się toaleta wyłącznie dla dzieci. Prosimy o asystowanie maluchom podczas korzystania z niej oraz upewnienie się, czy dzieci pozostawiły po sobie należyty porządek.
 13. Za zakupiony i nie wykorzystany bilet wstępu nie zwracamy pieniędzy.
 14. Z urządzeń na placu należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem: 

  -nie wspinamy się po zjeżdżalni

  -piłeczki wrzucamy do basenu

  -czuwamy nad bezpieczną interakcją maluchów z innymi dziećmi

 15. Na teren sali zabaw nie wolno wchodzić z jedzeniem i piciem.
 16. Personel zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu zabawy dziecku, które zachowuje się agresywnie w stosunku do innych dzieci lub nie stosuje się do uwag i poleceń personelu.
 17. Na terenie sali zabaw i kawiarenki obowiązuje zakaz wnoszenia swoich napoi, artykułów spożywczych oraz spożywanie ich w lokalu. Wyjątek stanowi pokarm dla niemowląt.
 18. Za ewentualne szkody spowodowane przez dziecko odpowiadają jego rodzice lub opiekunowie prawni.
 19. Opiekę nad dziećmi podczas zabawy sprawują ich rodzice lub opiekunowie.

 

 

 

Kontakt z nami

Prywatne Przedszkole Nostri Bimbi

Lokalizacja

ul. Bułgarska 19, 60-320 Poznań-Grunwald

 

Lokalizacja

Ul. Piwoniowa 5, Poznań

 

tel. +48 784 315 892

biuro@nostribimbi.pl

NIP: 7841629496

REGON: 30227298Odwiedź nas też na facebooku!