Lokalizacja

Dzięki zaufaniu naszych klientów oraz zadowoleniu podopiecznych Przedszkole Nostri Bimbi prężnie się rozwija i otwiera kolejne oddziały.

Nasza początkowa lokalizacja przy ul.Bułgarskiej 19 zachęca kameralną atmosferą oraz bliskością Lasku Marcelińskiego. Przedszkolaki z tego oddziału chętnie korzystają z terenów zielonych, wzbogacają swoją wiedzę przyrodniczą bazując na własnych doświadczeniach i obserwacjach. Dużym atutem tej lokalizacji jest sąsiedztwo biblioteki pedagogicznej oraz kina studyjnego. 

W tym oddziale oferujemy dwie kameralne sale zabaw i nauki - dla młodszaków i starszaków oraz dwa gabinety terapii indywidualnej dla dzieci ze sprektrum autyzmu. Plac zabaw przy przedszkolu podzielono na dwie strefy - z podłożem sypkim, w otoczeniu świerkowych drzewostanów: do gier, zabaw z piłką, huśtawką, oraz z twardą, zabezpieczoną nawierzchnią do jazdy pojazdami, zabawy w domek, kuchnię na świeżym powietrzu oraz gier zespołowych.Zapraszamy!
Placówka ta funkcjonuje od 2008 roku, oferujemy dwie kameralne sale zabaw i nauki - dla młodszaków i starszaków oraz dwa gabinety terapii indywidualnej dla dzieci ze sprektrum autyzmu. Plac zabaw przy przedszkolu podzielono na dwie strefy - z podłożem sypkim, w otoczeniu świerkowych drzewostanów: do gier, zabaw z piłką, huśtawką, oraz z twardą, zabezpieczoną nawierzchnią do jazdy pojazdami, zabawy w domek, kuchnię na świeżym powietrzu oraz gier zespołowych. Sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego sprzyja tu ciekawym wyjściom na łono natury i odkrywaniu niesamowitych sekretów przyrody w okolicy leśniczówki Marcelin. Zapraszamy!

Placówka ta funkcjonuje od 2008 roku, oferujemy dwie kameralne sale zabaw i nauki - dla młodszaków i starszaków oraz dwa gabinety terapii indywidualnej dla dzieci ze sprektrum autyzmu. Plac zabaw przy przedszkolu podzielono na dwie strefy - z podłożem sypkim, w otoczeniu świerkowych drzewostanów: do gier, zabaw z piłką, huśtawką, oraz z twardą, zabezpieczoną nawierzchnią do jazdy pojazdami, zabawy w domek, kuchnię na świeżym powietrzu oraz gier zespołowych.Zapraszamy!

Nowa lokalizacja przy ul. Piwoniowej 5 daje możliwość korzystania z przestronnych pomieszczeń i dużego ogrodu.
Nasz oddział przy Piwoniowej funkcjonuje od lipca 2017 roku. Znajdują się tu sale do nauki i zabawy, gabinety do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz innymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Sala przygotowana do zajęć integracji sensorycznej (SI) stanowi dodatkowy atut tego miejsca. Jeśli pogoda pozwala zapraszamy dzieci do ogródków przedszkolnych z placem zabaw, torem do poruszania się pojazdami oraz mini boiskiem, a także do ogródka ziołowo-kwiatowego, w którym nasi mali ogrodnicy mogą obserwować i zbierać plony swoich ogrodniczych działań. Przylegający teren został podzielony na 3 sektory, by każda z grup przedszkolnych mogła bezpiecznie korzystać z atrakcji. W odległości spacerowej od przedszkola znajduje się orlik oraz osiedlowy plac zabaw. W ramach urozmaicenia i utrwalania zasad bezpieczeństwa podczas spacerów, korzystamy z atutów naszej lokalizacji.

Na piętrze budynku czeka na Państwa oraz dzieci:

  • sensoryczna sala zabaw
  • kawiarenka dla rodziców z dzieckiem
  • kolejne sale zabaw i nauki
  • możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach(sensoplastyka, kulinarne)
  • niecodzienne spotkania

OFERTA SPECJALNA obejmuje możliwość wynajęcia lokalu kawiarni na imprezy okolicznościowe: urodzinki, chrzciny, baby shower, komunię…

 

Kontakt z nami

Prywatne Przedszkole Nostri Bimbi

Lokalizacja

ul. Bułgarska 19, 60-320 Poznań-Grunwald

 

Lokalizacja

Ul. Piwoniowa 5, Poznań

 

tel. +48 784 315 892

biuro@nostribimbi.pl

NIP: 7841629496

REGON: 30227298Odwiedź nas też na facebooku!